Shkupi rikthen trajnerin…

Zhvillime interesante te skuadra shqiptare e Shkupit. Klubi rikthen në stol Goce Sedloskin, trajnerin që pak kohë më parë e shkarkoi.

Vendimi është marrë orët e fundit dhe është zyrtarizuar në zyrtare nëpërmjet një njoftimi të shkurtër të klubit nga Çairi. Ndihmësi i parë do të jetë Arben Nuhiu. Gjithashtu në rolin e kryetarit të klubit kthehet Suat Alija.

Kjo lëvizje vjen pas dy humbjeve radhazi që skuadra shkupiane pësoi në ‘Prva Liga’ të Maqedonisë së Veriut,ndaj Bregalnicës) dhe Tikvesit /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!