Kukësi stërvitet për festë

Ka nisur përgatitjet por dhe ka riformatuar grupin. Kukësi i teknikut Skënder Gega sot u stërvit në ‘Football Repubic’ ndërsa nesër e diel 10 korrik, skuadra do të jetë pushim.

Kukësi ka njoftuar në Facebook:

“Ekipi ka vijuar pasditen e sotme me përgatitjet për sezonin e ri. Skuadra me në krye trajnerin Skënder Gega ka zbritur në fushë duke zhvilluar seancën e radhës stërvitore, e cila edhe mbyll javën e parë të përgatitjeve.

E diela është lënë pushim nga stafi teknik ndërkohë qe skuadra rikthehet në fushë ditën e hënë. Gjatë javës së ardhshme, ekipi do të zhvillojë edhe një ndeshje miqësore”,shkruan Kukësi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!