Dinamo-Vllaznia (Live)

Dinamo-Vllaznia 0-0 final

————————————————————————–

Starton në 16:45 ndeshja e fundit e javës së 32-të Abissnet Superiore ndërmjet Dinamos dhe Vllaznisë.

Dinamo luan për mbijetesë (vendi i 10), shkodranët (5) për të kapur europën.

Luhet në ‘Elbasan Arena’ dhe do të gjykohet nga Florian Lata.

Formacionet zyrtare:

Dinamo: Simoni, Maliqi, Mija, Imami, Prodani, Fejzulla, Sidibe, Demiri, Ibraimi, Haxhiu, Reginado. Tr: Rodolfo Vanoli.

Vllaznia: Zogoviç, Gurishta, Adili, Bulatovic, Hakaj, Krymi, Jonuzi, Kruja, Da Silva, Hoxhaj, Aralica. Tr: Elvis Plori.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!