Ramos dëshiron të qëndrojë në Paris, Navas si vëlla

Sergio Ramos pasi fitoi titullin kampion me PSG është duke menduar për sezonin e ardhshëm. Pas një viti të trazuar në aspektin personal për të mos thënë të dështuar, mbrojtësi spanjoll dëshiron t’i tregojë Paris Saint-Germain se është ende një lojtar i rëndësishëm:

Në fund, luajta pak, nuk ja arrita qëllimeve të mia. Dua të tregoj si jam pas rekuperimit të plot. Nëse arrij nuk ka gezim me te madh.

Kam kaluar kohe te mrekullueshme, ja kaloj mire me Thilo Kehrer dhe me Keylor Navas që është si vella dhe një anetar familje.Kemi kaluar shumë mirë në Madrid, përshtatja ime me të ishte më e lehtë”, tha ai për kanalet zyrtare të klubit të Parisit.
Mbrojtësi 36-vjeçar nga Sevilja, ka kontratë deri në verën e vitit 2023 me PSG-në.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!