Në Riad, Atletiko- Bilbao për biletën…

Pasi u luajt gjysmëfinalja e parë në Riad teksa Real Madrid mori biletën e finalistes së parë, sot do të përcaktohet edhe rivali i Los Blancos e cila do të dalë nga ndeshja ndërmjet Atletikos së Madridit dhe Athletik Bilbaos.

Në “King Fahd International Stadium” të Riadit në orën 20:00 përballja e dy klubëve “motra” të La Liga-s. Ndeshja do të gjykohet nga spanjolli Guilermo Kuadra

Ende jo zyrtare por formacionet e mundshme:

Atletiko Madrid: Oblak; Lorente, Gimenez, Hermoso, Lodi; Lemar, De Paul, Koke, Karrasko; Correa, Suarez.Tr: D. Simeone

Athletik Bilbao: Simon; De Markos, Alvarez, Martinez, Balenziaga; Berenguer, Zaraga, D. Garcia, Muniain; R. Garcia, I. Uiliams. Tr: G: Marselino

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!