Vjen zyrtarizimi, Zekirija Ramadani trajneri i ri i Egnatias

Zekirija Ramadani merr zyrtarisht timonin e Egnatias së Rrogozhinës në Abissnet Superiore. Ndonëse sot ka ardhur firma me presidentin demrozi, ish trajneri i Flamurtarit të Vlorës në 2016-të, kishte dy ditë që ishte dakortësuar me krerët e klubit.

Ramadani si trajner ka fituar 3 tituj kampion, me Trepça ’89, Feronikelin dhe së fundmi Prishtinën.

Postimi në rrjete i Egnatias:

Mirësevjen Zekirija RAMADANI ! Presidenti DEMROZI zyrtarizon sot Trajnerin e ri të skuadrës.I urojmë suksese në drejtimin e ekipit trajnerit Ramadani .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!