Marca: Femijet e mëdhenj, Sport: Qetësi e tensionuar

Në Itali ankohen për rezultatin e Interit dhe Milanit ndërsa L’Eqipue e konsideron PSG një fantazmë në Bruksel.

E acaruar situata te Barcelona me Koeman në fije të perit. Te Reali i thurin lavde Kamavingës dhe Rodrigos me atë superparaqitje dhe golin e shënuar ndaj Interit në ato pak minuta aktvizim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!