Real, Liverpul, Siti, Inter në fushë për ChL

Nisi dje dhe do të vijojë sot magjia e ndeshjeve në grupe për Ligën e Kampionëve. Në Stamboll dhe në Tiraspol, dy takimet e para të ditës nga 8 çifte në program për sot.

Mbrëmja e pasur me duele titanësh. Liverpul- Milan dhe Inter- Real Madrid, spikasin për nga qasja e emrave të mëdhenj në kontinent. Edhe Siti- Lajpcig dhe Atlektio- Porto me pritshmëri të lartë.

Ndeshjet sot në grupe Champions.

18:45

Beshkitash-Borusia Dortmund

Sherif Tiraspol- Shahtjor Donjetsk

21:00

Mançseter Siti- Lajpcig

Klub Bryzh-PSG

Atletiko Madrid- Porto

Liverpul- Milan

Sporting Lisbonë-Ajaks

Inter-Real Madrid

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!