Legia në Moskë, Muçi e Çelhaka në stol

Nisin nga stoli por sot në Europë për herë të parë bashkë ish-dyshja e bardhebluve me fanellën e Legias.

Europa League për Legian e Varshavës nis sot, pasi pas pak (16:30), polakët në përbërje të të cilit janë dhe dy ish-futbollistët e Tiranës Erneset Muçi e Jurgen Çelhaka janë përfshirë në listën e Legias për duelin e vajtjes ndaj Spartak Moskë.

Ndeshja do gjykohet nga malazezi Nikola Dabanoviç.

Formacionet zyrtare sipas UEFA-s.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!