Kastrati- Muçi goli në Moskë…

Me një asist të Ernest Muçit i hedhur në fushë si zëvendësues dhe realizimin nga Lirim Kastrati, Legia e Varshavës ka marrë tri pikë determinante në ndeshjen e luajtur pak çaste më parë në Rusi.

Përballë vendasëve të Spartak Moskë, ekipi polak në përbërje të të cilit ka emra si Ernest Muçi, Lirim Kastrati e Jurgen Çelhaka, ia doli të realizojë në të 92-ën për të dalë me tri pikë e kaluar në krye të Grupit C të fazës në grupe.

Siç dihet, Legia dhe Spartak Moskë janë në grup me gjigandët e Napolit dhe të Lieçester. Dy të parat kalojnë…

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!