CHL femra/ Vllaznia në Torino për të kthimit

Takimi i kthimit play-off të Ligës së Kampioneve për femra Juventus- Vllaznia pas pak në Torino (20:00)

Vllaznia është mundur 2-0 në sfidën e parë në ‘Loro Boriçi’ përballë kampioneve të Italisë. Një duel i cili parë forcën e ekipit bardhezi të Juves, pritet të jetë i gjithi malore për ekipin e Nikolin Lekës. megjithatë Doçi me shoqe dhe një portiere klasi si Buhigas mund të komprometojnë…

Gjykon: Henrike Nervik (NOR)

Formacionet zyrtare sipas UEFA-s

Juventus: Pejro-Manjin; Lundorf, Gama, Lençini, Boatin; Rosuçi, Pedersen, Karuzo; Bonfantini, Staskova, Hurtig.
Trajner: Xh. Montemuro.

Vllaznia: Buhigas; Ramadani, Gjini, Maliqi, Curraj; Levenaj, Franja, Berisha, Halilaj; Doçi, Krasniqi.
Trajner: N. Leka

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!