Kastrioti bind Mëllugjën

Kastrioti nxiton për të përforëcuar radhët.Vonesa deri tani kushtzuar nga faktorë që kanë të bëjnë me eksodin e madh gjatë verës dhe pamundësinë për të gjetur apo operuar me financa të menduara mirë, kanë sjellë vështirësi.

Sot klubi zyrtarizon Mëllugjën një lojtar polivalent dhe ekspert në mesfushë. 26-vjeçari ishte bashkuar prej javësh me krutanët por vetëm sot ai arriti të firmosë.

Njoftimi:

Donald Mëllugja është lojtari më i ri i Kastriotit. Drejtuesit e klubit dhe mesfushori kanë gjetur akordin për bashkëpunim dhe lojtari 26 vjeçar është prezantuar ditën e sotme në ambientet e klubit, duke u bërë zyrtarisht pjesë e Kastriotit.

Mëllugja vjen te Kastrioti pas eksperiencave me Burrelin, Ilirinë, Besën, Bylisin dhe së fundmi Partizanin. KS Kastrioti i uron mirëseardhjen dhe një sezon sa më dinjitoz me fanellën tonë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!