Teuta/ ‘Bobi’ përcillet si kampion…

Sulejman Starova ndahet nga Teuta.Drejtori teknik i cili iu bashkua drejtimit teknik të Teutës pas disa javëve të kampionatit të 82-të Kombëtar të Futbollit u duk si një ‘pasardhës’ i Martinit. Parë ecurinë me hope, Teuta afroi “Bobin” i cili u soll vërtetë si një ‘Bob’ te durrsakët me të cilët u shpall kampion.

Teuta shktuan në rrjete:

Sulejman Starovës idëshirojmë shumë suksese në vazhdimësi të karrierës! Pas një periudhe 1 vjeçare të bashkëpunimit, klubi dhe drejtori teknik kanë ndarë rrugët. KF Teuta me këtë rast falënderon Bobin për kontributin e dhënë në klubin blu, duke i uruar gjithë të mirat në të ardhmen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!