Zvicër-Spanjë formacionet

Në 18:00 në Shën Petersburg për 1/4 -at, çerekfinalja e parë mes Zvicrës dhe Spanjës. Te helvetët mungon Xhaka prej kartonëve ndërsa në vënd të tij numri 6-të Zakaria. Pjesa tjetër si ndaj Francës

Në kahun tjetër Enrike ka zgjedhur 11 lojtarët më të mirë të mundshëm. Do gjykojëanglezi Majkell Oliver.

Formacionet dhe vendosja:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!