Belgjika apo Italia?

Belgjikë- Itali për një biletë në gjysmëfinale në duelin që nis në 21.00 në në ‘Allianz Arena’ të Munihut.

Jo vetëm fakti që Belgjika kryeson FIFA-n me koeficentin më të lartë por dhe prezantimi në këtë kampionat kontinental e pozicionon skuadrën e ‘Djajëve të Kuq’ te ato kombëtare që janë për trofeun aktual. Dilema deri në fund për për aktivizimin e De Bryne dhe Eden Hazad.

Ndeshja gjykohet nga slloveni Slavko Vinçiç.

Formacionet:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!