Laçi drejt Strugës, zbulohet lista…

Laçi i Kurbinit së bashku me Teutën, Partizanin dhe Vllazninë do të përfaqësojnë Shqipërinë në Kupat e Europës për sezonin 2021-22. Shorti në 15 qershor në Nion.

Sakaq Teuta ka mbërritur sot në Maqedoni të Veriut (Ohër) ndërsa nesër do të udhëtojë drejt Strugës edhe Laçi i Shpëtim Duros.

Ndërkaq, dhe Marko Roganoviç lojtari nga Titogradi pasi ka arritur të firmosë me kurbinasit një kontratë 2 vjeçare sikundër Dajsinani e të tjerë lojtarë të rinj përfshihet në top-listën e minifazës strugae. Lista më poshtë zbulon edhe largimet e bardhezinjëve…

Lista:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!