Merakto, Vllaznia merr një lider…

Vllaznia ka nisur nga puna në merkato dhe ditën e sotme ka njoftuar marrëveshjen me një mbrojtës. Fjala është për Darko Bulatoviç, i cili është një lojtar i kombëtares së Malit të Zi.

Dinamo në gjurmët e Enis Gavazaj dhe Eni Imamit. I pari u shpall kampion në Kosovë me Prishtinën ndërsa Imami me Vllazninë fitoi Kupn e Shqipërisë me Vllazninë.

Laçi pas Guindo e Qato nënshkruan edhe me mbrojtësin 27 vjeçar nga Maqedonia e Veriut, Bashkim Velija.

Prishtina godet me tre lojtarë: Mendurim Hoti nga Feronikeli, Xhevdet Shabani nga Drita dhe Bleart Tolaj nga Hajduku i bashkohen kampionëve të IPKO-s

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!