Kalendari i ‘Euro 2020’ sipas…

Starton nesër (e premte) 11 qershor kampionati Europian i futbollit. Parashikuar të luhet me 24 skuadra në disa shtete të kontinentit, takimi hapës i takon Turqi- Itali në Olimpico të Romës.

Më poshtë kalendari dhe orari sipas ditëve në vijim i takimëve në Grupe (deri në 23 qershor):

Kalendari: 11-23 qershor 2021.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!