Në Itali ‘Ave Mou’, në Madrid: Pep ju pret në Stamboll

Tema e dites dje, Murinjo te Roma për tri vite. I gjithë shtypi italian por jo vetëm, i rezervuan Mout faqen e parë.

Në Etihad, për gjysmëfinale të Champions, Siti mundi dhe eleminoi në dy takime Nejmar dhe PSG e Mbapesë në tribunë duke shkuar në finalen e 29 majit. Për herë të parë në histori.

Në Spanjë, i kushtojnë vëmendje ndeshjes së sotme të Realit në Londër me Çelsin për finalisten e dytë të Ligës së kampionëve.

Marca ka një thirrje për Realin kur shkruan : ‘Pep ju pret në Stamboll’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!