Laçi-Kukësi sfida në kohë reale

Pas pak në Laç, (15:00) do të startojë ndeshja e parë e ditës nga tri në program për të hënën. Superiorja e ’31’ njeh dhe Vllaznia-Teuta dhe Partizani-Apolonia.

Skuadrat po kryejnë nxehmjen. Kampet nuk kanë ndonjë shqetësim të asaj që kanë njoftuar më heret. Pas pak formacionet zyrtare

Laçi-Kukësi 2-0 Lushkja 7′,31′ final.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!