Zbardhet kalendari i tri javëve …

Pas përfundimit të fazës së tretë, Kategoria Superiore ka përpara periodën finale e cila reduktohet në 9 javë të tjera për tu luajtur.

Ndonëse të mërkurën luhet faza gjysmëfinale e Kupës së 69-të të Shqipërisë teksa duelet Teuta- Skënderbeu dhe Vllaznia- Laçi do ndeshën me një takim, Sektori i Garave në FSHF, ka zbardhur tri javët e ardhëshme të kampionatit superior.

Skënderbeu- Teuta dhe Kukësi-Tirana duken dy sfidat kryesore të javës së 28-të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!