Teuta e vetme në krye, Vllaznia merr një pikë në Laç

U luajtën sot 4 takime të javës së 27 të Kategorisë Superiore. Laçi -Vllaznia dhe Skënderbeu- Tirana nuk prodhuan asnjë gol ndėrsa Teuta fiton 0-2 me Apoloninë duke ruajtur kryesimin. Partizani mbyll javën nesër teksa në 16:00 luan në ‘Air Albania’ me Bylis.

Java e 27-të Superiore

Skënderbeu- Tirana 0-0

Kastrioti- Kukësi 0-3

Apolonia- Teuta 0-2

Laçi- Vllaznia 0-0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!