Pas rrëzimit grushte, në Portimao të fundit

Jeremy Alcoba dhe John McPhee, pritet të nisin garën e Portimaos të nga ‘pit-lane’ dhe me moral zero. Komisarët pas sherrit banal i kanë gjobitur sportistët edhe me nga 1000 euro

E gjitha ngjau në Moto 3. Atje ku në garn e Dohas në Katar, të dy pilotët u përplasën mes tyre ndërsa pas përfundimit në pistë, u përfshinë nga shkelmat dhe grushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!