Junajtid i kërkon ‘borxhin’ Interit

Nga: Xhulio Zeqja

Interi akoma nuk ka paguar komplet shumën per Lukakun që i detyrohen Mançester Junajtid. Këshu Romelu Lukaku mund te kthehet në një problem për zikaltrit.

Situata është agravaur ndjeshëm pasi bëhët fjalë për një shumë prej 40 milion stërlina që duhet të kishin kaluar te Junajtid.

Nga ana tjetër krerët e Mançester junajtid kanë hedhur mbi tavolinë kartën e rekuperimit me futbollistë. Kështu flitet që nëse sulmuesi martines dhe mbrojtësi Shkrinjar kalojë te skuadra e tyre, atëhere palt do jenë të shlyer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!