Roma-Milan dhe Çelsi-Junajtid ndeshjet e ditës…

Roma- Milan kryesfida sot në Seria A në 20:45. Në Premier, spikat Çelsi i ri i Tuhel me Mançesterin e Solskjaer në 17:30. La Liga rezervon transfertën e Atletikos në fushën e vështorë të Vijarrealit në 21:00.

Seria A:

Sampdoria-Atalana 12:30

Krotone-Kaljari

Udineze- Fiorentina

Inter-Xhenova 15:00

Napoli-Benevento

Roma-Milan 20:45

Bundesligë:

Union Berlin- Hofenheim

Mainz-Augsburg

Leverkusen- Frajburg

Premier League:

Kristal Palasë- Fulham

Lieçester- Arsenal 13:00

Totenhem-Bërnli

Çelsi- Man. Junajtid 17:30

Shefild Utd- Liverpul

La Liga:

Selta- Vajadolid

Kadiz-Betis

Granada- Elce

Vijarreal- At. Madrid 21:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!