Eleminohet Napoli, Hohenheim katastrofë

Ndeshjet e orës 18:55

Mision i pamundur për Napolin i cili eleminohet nga Granada me rezultatin e përgjithshëm 2-3. Katastofike humbja e Hofeniemit me Molden 0-2 dhe pas 3-3 në të vajtjes , eleminohet nga norvegjezët.

Në Athinë, Arsenal rrezikon goxha por në fund ia del të shënojë të tretin me Abumejang në të 87′-n. Kalojnë Vijarreal, Ajaks, Shahtjor e Rejnxhers.

Ndeshjet e orës 18:55

Arsenal– Benfika 3-2 (1-1) (sot në Athinë)

Rejnxhers-Antverp 5-2 (4-3)

Vijarreal– Salsburg (2-0)

Hofenheim-Molde 0-2 (3-3)

Napoli-Granada 2-1 (0-2)

Shahtjor Donjestk-Makabi Tel Aviv 1-0 (2-0)

Ajaks-Lilë 2-1 (2-1)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!