Partizani, vjen obsioni Hasani

Klubi i kuq ka gati listën me lojtarët që do largojë. Ferhan Hasani në opktikën e Partizanit.

Ferhan Hasani sulmuesi tetovar, nuk ka në plan të shkojë te Drita. Drejtori i klubit Valon Zymberi duke folur për lojtarin tha për gazetën “Ekspress” se ai mund të shkojë vetëm te klube me buxhet të madh.

Transferimi i tij te Drita është thuajse i pamundur të ndodhë. Tjetër është dëshira, e tjetër mundësia. Ai është një futbollist i jashtëzakonshëm dhe natyrisht se do të ishte nder për Dritën sikur ta transferonte, por është e pamundur” , tha ndër të tjera drejtori.

Në fakt Hasni ishte në planet e Tiranës por pas firmosjes me Seferin gjithëka kaloi në qetësi dhe ish-sulmuesi i HJK Helsinki, nisi manovrat për të Indi ose te Shkëndija apo Drita e Gjilanit.Me këto ekipe të tërhequra duket se Partizani i Tiranës, ka fituar terren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!