Bonjek i prerë: Milik nuk vjen në europian…

Jo vetëm Duka është një i President Federate i ‘preferuar’ i ‘Radio Kiss Kiss Napoli’ në Itali. Këtë radhë për mikrofonët e kësaj radioje ka folur një ikonë e fustbollit të luajtur gjatë viteve 90′

Kështu, Zibi Boniek, President i Federatës Polake të Futbollit, foli ashpër, ndaj Arkadiusz Milik dhe agjentit e tij lidhur me mos përfshirjen e sulmuesit në fushë.

Nëse ai nuk luan, s’ka evropian. Kjo është pak, por është e sigurt Nëse nuk luan për nëntë muaj është sikur të kthehesh nga një dëmtim. Kam lexuar intervistën me agjentin, nuk dua të ndërhyj, por jam i habitur me këtë gjë, e kuptoj Napolin. E dyta, Napoli e ka ndihmuar shumë për të rritur lojtarin, agjenti mund të luante më mirë kartën e daljes.”, ndër të tjera presidenti Bonjek.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!