Tirana nuk i ndahet futbollistëve…të huaj

20 vjeçari Zhozelin Behiratçe nga Bregu i Fildishtë, i bashkohet Tiranës së teknikut Nevil Dede për të qenë i gatshëm për periudhën e mbetur të kampionatit elitar dhe në vijim. Kontarta e mbrojtësit Behiratçe sipas klubit, është 2 vjeçare.

Futbollisti më parë ka qenë pjesë e klubit italian të Giorgione Calcio dhe vjen te bardheblutë fill pas një afrimi spektakolar te kampionët si Taulant Seferi.

Klubi e ka publikuar lajmin në zyrtare:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!