Refuzon Arabinë Saudite, Zrniç kthehet te Laçi

Duket se vala organizative te Laçi vijon. Pas lëvizjeve në pankinë klubi bardhezi, po orvatet të mbyllë me të tjera çështje të aspektit funksional. Mësohet se mjeku i njohur kroat Dario Zrniç, rikthehet te Laçi.

Zrniç rezulton pjesë e stafit mjekësot kurbinas edhe në të shkuarën. Vetë doktori kroat ka postuar rikthimin në rrjete.

Postimi:

“Të dashur miq, Dua të shpreh mirënjohjen time për të gjithe ju, për mbështetjën e madhe që më keni dhënë gjatë vitit te kaluar.Ka ardhur koha që unë të vazhdoj pikerisht atje ku u ndalem.Javen e kaluar kam marrë dy oferta interesante nga Arabia Saudite, por borxhi im moral dhe profesional ndaj Laçit është shumë më i madh se sa vlerat monetare.Po rikthehem për të ndihmuar klubin me pervojen time profesionale prej 20 vitesh.Kete vit deshiroj te fitojme kampionatin me Lacin dhe jam i bindur se jemi gati per te arritur kete sukses.The show must go on! “

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!