Displina ‘sitë’ Superiores, edhe inferiorët në ‘telashe’

Komisioni i Disiplinës në FSHF, në mbledhjen e fundit, ka marrë në vezhgim të gjitha ndodhitë e javës në Kategorinë Superiore dhe ato inferiore. Në fund, Luftetari, Skënderbeu dhe Vllaznia morën gjobë, teksa drejtues dhe futbollistë, në të gjitha kategoritë, u ndëshkuan sipas rastit.

Vendimet e Sotme:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!