Mesi, gati kontrata e përjetëshme

‘Mesi përgjithmonë’. ‘Mundo Deportivo’ kështu është hapur sot teksa e lidh magjistarin Leo Mesi përjetëisht me Barçën.

Në fakt, Mesi dhe emri i tij u lakuan së fundi për një largim eventual nga blaugranët, teksa aludohej për një bashkim të tij me Guardiolën te Siti,por sportivja e madhe, thekson se babai i jashtëtoksorit amerikano- jugor, është në bisedime me Bartomeun dhe shpejt do të nënshkruhet kontrata e përjetëshme mes palëve.

Vetë klubi, nuk ka asnjë diskutim lidhur me yllin e saj. Mesi I destinuar të mbyllë në Katalunjë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!