E bujshme, Juve kërkoi Salah…

Sipas “Mirror”, sulmuesi i Liverpulit, /Mohamed Salah, është shënjestruar nga emra të mëdhenj të skuadrave europiane, duke përfshirë edhe Juventusin. Por klubi i Merseyside, duket se ka hedhur poshtë ofertën e 150 milionë të Real Madridit dhe Juventusit.

Reds-t pretendojnë më shumë për egjiptianin, ndërkohë që vetë sulmuesi kampion Europe me Liverpulin, ka deklaruar se nuk është koha e duhur për t’u larguar nga ekipi i Klop. Me gjasë, të gjitha aludimet për të rrëmbyer Sahal, shtyhen për vitin e ardhshëm teksa largimii tij, mund të jetë i mundur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!