Formacionet zyrtare, në “Wanda” nis ceremonia…

Në Madrid, “Wanda Metropolitano” me kapacitet 68 mijë vëndesh, pas pak finalja e madhe e Champions League. Do të jenë dy anglezet Totenhem dhe Liverpul.

Nga ndeshja inaguruese Atletiko Madrid-Malaga, te Totenhem-Liverpul, “Wanda” ofron pamje magjike. Sot pritet “mbreti” i parë (Totenhem) ose i gjashtë (Liverpul). Në 21:00.

TOTENHEM – Loris; Tripier, Aldervireld, Vertongen, Rouz; Uinks, Sisoko, Ali, Eriksen; Son, Kejn
LIVERPUL – Alison; Aleksander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinjo, Henderson, Vijnaldum; Mane, Salah, Firmino.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!