Graniti bëhet baba…

Granit Xhaka së shpejti baba. I martuar para dy viteve me Leonita Lekaj, futbollisti shqiptar i Arsenalit, ka postuar lajmin e lumtur në rrjetet sociale, duke njoftuar miqtë dhe të afërmit, se së shpejti do të bëhet baba.

Mami dhe babi janë duke ju pritur”, – ka shkruar Granit Xhaka në Facebook. Në këtë mënyrë, 26-vjeçari që luan për përfaqësuesen e Zvicres, duket se do të presë me padurim ardhjen në jetë të fëmijes së çiftit, pas lidhjes së tyre në 2017-tën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!