Bie “shtëpia e re”, Totenhem i dobët në derbi

Totenhem-Uest Hem 0-1 ( Antonio 67′)

Skuadra e Totenhemit bëri një paraqitje të dobët sot në derbi me Uest Hem, ndërsa dy javë nga fundi, vuri në pikëpyetje zonën e Ligës së Kampionëve. Ekipi i Poçetinos u mund 0-1 nga fqinjët, teksa para sfidës në gjysmë finale të Champions me Ajaksin, përcjell mesazhin te kundërshtari, se nuk po kalon momentin më të mirë.

Në fraksionin e dytë, Uest Hem gjeti golin me futbollistin Antonio, por përpos vlerës së tri pikëve, lojtari i skuadres mike, ka festuar thuajse turpshëm si Ronaldo dhe trajneri Simeone. Nuk dihet nëse futbollisti i Uest Hem do të hetohet për gjestin, ama, ky veprim pas shënimit të golit, ka bërë që në stadium të krijohet ilaritet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!